

1 322 ₴
Дзеркало Бруклін - від виробника Меблі Сервіс - красивий та стильний елемент інтер'єру. Дзеркало має настінну конструкцію. Прямокутна рама навішується на стіну. Дзеркало сприяє візуальному розширенню простору та наповненню приміщення світлом. Чудово доповнить інтер'єр Вашої спальні.
Колір: Дуб Вотан.
Матеріал: ЛДСП, МДФ.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Бежевый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Длина | 900 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 600 мм |