


2 520 ₴
Комод 1Д3Ш Бруклін - від виробника Меблі Сервіс - практичний і місткий. Високоякісні матеріали та конструкція гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання. Комод має три висувних ящики, за дверцятами розташовується одна полиця. Замість ручок проміжки між фасадами. Комод відмінно підійде для зберігання речей, аксесуарів і іншого приладдя. Буде чудовим доповненням Вашої спальні, вітальні, дитячої кімнати.
Колір: Дуб крафт золотий.
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80.4 см |
| Глубина комода | 35 см |
| Высота комода | 76.6 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |