


1 828 ₴
Комод 4Ш Бруклін - від виробника Меблі Сервіс - стильний та практичний. Високоякісні матеріали та конструкція гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання. Комод має чотири висувні ящики. Замість ручок проміжки між фасадами. Комод відмінно підійде для зберігання речей, аксесуарів і іншого приладдя. Буде чудовим доповненням Вашої спальні, вітальні, дитячої кімнати.
Колір: Дуб крафт золотий.
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 40.4 см |
| Глубина комода | 35 см |
| Высота комода | 74 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |