

140 ₴
Полиця Бруклін - від виробника Меблі Сервіс - стильна та практична. Боковини захищають від падіння речей. Полиця забезпечить додаткове місце для декору, книг чи прикрас. Буде чудовим доповненням Вашої спальні, вітальні, дитячої кімнати.
Колір: Дуб Вотан.
Матеріал: ЛДСП, МДФ.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 250 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество уровней | 2 шт |
| Наличие дверок | Нет |
| Глубина | 150 мм |
| Количество полок | 1 шт |