

3 842 ₴
Комод 3Ш Кантрі - від виробника МебліСервіс - практичний і місткий. Високоякісні матеріали та конструкція гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу направляючих навіть за інтенсивного використання. Комод має три висувних ящики, що забезпечує достатньо місця для зберігання різних предметів. Буде чудовим доповненням Вашої спальні.
Колір: Сірий/Мінерва
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Серый |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 109 см |
| Глубина комода | 46.8 см |
| Высота комода | 80.8 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |