

1 576 ₴
Дзеркало Кантрі - від виробника Меблі Сервіс - красивий та стильний елемент інтер'єру. Дзеркало має настінну конструкцію. Прямокутна рама навішується на стіну. Дзеркало сприяє візуальному розширенню простору та наповненню приміщення світлом. Чудово доповнить інтер'єр Вашої спальні.
Колір: Сірий/Мінерва
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома, Для офиса, Для ванной комнаты, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Серебристый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1052 мм |
| Длина | 1052 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 742 мм |