
37 428 ₴
Вітальня СОФІ – це класична вітальня-стінка у горіховому кольорі. Вона не лише створена для функціональності, але й призначена вражати своїм вишуканим дизайном та високою якістю виконання.
Кожна деталь цієї вітальні вражає своєю елегантністю та витонченістю. Місткі пенали, відділення з поличками, шафками та шухлядами надають вам багато місця для зберігання і організації вашого простору. Вони дозволяють вам зручно розмістити ваші улюблені книги, посуд та інші предмети, зберігаючи порядок і гармонію у вашій вітальні.
Але це не лише функціональність, що вражає в цій вітальні – це її естетика та елегантне оздоблення. Класичний дизайн у горіховому кольорі надає цій вітальні особливого шарму і стилю. Високоякісні матеріали і дбайливе виконання кожної деталі гарантують тривале користування цією вітальнею протягом багатьох років.
Зануртеся у світ комфорту та класичної розкоші з Вітальня СОФІ. Дозвольте собі насолоджуватися моментами в спокої та гармонії, які створить для вас ця вітальня. Вона буде не лише функціональним місцем для зберігання та організації вашого простору, але й естетичним акцентом, який підкреслить ваш вишуканий смак та стиль.
Характеристики:
Габаритні розміри стінки:
Ніша ТВ: (ШхВ) 75х75 см
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Количество предметов | 1 шт |
| Состав стенки | |
| Шкаф-купе | 0 шт |
| Шкаф для одежды (распашные двери) | 0 шт |
| Витрина | 2 шт |
| Пенал | 2 шт |
| Стеллаж | 0 шт |
| Шкаф для книг | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Навесной шкафчик | 0 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Встроенный бар | Нет |
| Антресоль | Нет |
| Журнальный столик | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2920 мм |
| Глубина стенки | 610 мм |
| Высота стенки | 2300 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | МДФ |
| Декоративные элементы | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | ДСП |
| Задняя стенка | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Горіх Караваджо / Горіх Італійський |
| Тип фасада | распашной |
| Фасад | МДФ |