





7 792 ₴
М'яке крісло без підлокітників Лідо Modern - це оригінальний та зручний меблевий виріб, який з легкістю впишеться у вітальню, спальню, передпокій, їдальню та дитячу кімнату. Крісло виготовлене з масиву дерева, оббивка з текстилю. Крісло розкладне і при необхідності послужить додатковим спальним місцем.
Меблі Лідо від компанії виробника Модерн є прикладом високоякісних сучасних меблів, які безсумнівно будуть служити протягом десятка років. Її основною особливістю є міцний та надійний корпус, який був виконаний з довговічного дерева та відрізняється зносостійкими якостями.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Механизм трансформации спального места | Клик-кляк |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет | Голубой |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 95 см |
| Глубина | 94 см |
| Высота с учетом спинки | 89 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 116 см |
| Ширина спального места | 95 см |
| Высота спального места | 41 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Да |