



9 375 ₴
М'яке розкладне крісло з підлокітниками Лорд Модерн - це оригінальний і зручний меблевий виріб, який з легкістю впишеться у вітальню, спальню, передпокій, їдальню і дитячу кімнату. Крісло виготовлене з масиву дерева, оббивка з текстилю. Ці м'які меблі стануть справжньою прикрасою Вашого житла. Їхня присутність забезпечить не тільки "посадкові" місця та спальне місце, а й гарний настрій. Воно стане чудовим доповненням до канапи Лорд.
Меблі від компанії виробника Модерн є прикладом високоякісних сучасних меблів, які безсумнівно будуть служити протягом десятка років. Її основною особливістю є міцний та надійний корпус, який був виконаний з довговічного дерева та відрізняється зносостійкими якостями.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 88 см |
| Глубина | 94 см |
| Высота с учетом спинки | 84 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 186 см |
| Ширина спального места | 61 см |
| Высота спального места | 40 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Да |