







5 218 ₴
М'яке крісло Поло – взірець стилю. Воно настільки елегантне і витончене, що неможливо не звернути на нього своєї уваги і зрештою не закохатися. Форма проста, без надмірностей, але саме це й підкуповує. Різноманітність поверхонь у оббивках унеможливлює: крісло виглядає в різних кольорах і текстурах зовсім по-різному.
Дуже лаконічна елегантна модель крісла легко впишеться в сучасний дизайн кімнати. Прості, без надмірностей, форми сподобаються сучасним господарям. Така модель підійде як для дому та офісу, так і для кафе. Універсальність є ще одним аргументом на користь цього зразка.
Характеристики:
Матеріали виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет | Синий |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 70 см |
| Глубина | 68 см |
| Высота с учетом спинки | 80 см |
| Высота сидения | 47 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, натуральное дерево |
| Основа сиденья | деревянный брус, ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |