




7 980 ₴
М'яке крісло з підлокітниками Скіф NEW Modern - це оригінальний та зручний меблевий виріб, який з легкістю впишеться у вітальню, спальню, передпокій, їдальню та дитячу кімнату. Крісло виготовлене з масиву дерева, оббивка з текстилю. Воно стане чудовим доповненням до дивана Скіф NEW.
Меблі від компанії виробника Модерн є прикладом високоякісних сучасних меблів, які безсумнівно будуть служити протягом десятка років. Її основною особливістю є міцний та надійний корпус, який був виконаний з довговічного дерева та відрізняється зносостійкими якостями.
Характеристики:
Матеріали виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет | Светло-серый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Колір | Сірий/Світло-сірий |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 82 см |
| Глубина | 88 см |
| Высота с учетом спинки | 96 см |
| Высота сидения | 43 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | мебельные пружины, деревянные ламели, деревянный брус |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |