









7 498 ₴
М'яке безкаркасне розкладне крісло-ліжко Фліп 80 створено відповідно до останніх тенденцій у сучасному інтер'єрі. Геометричні форми та стильний дизайн ідеально поєднуються з перевагами компактного крісла-ліжка. Завдяки механізму трансформації крісло трансформується у зручне ліжко з досить широким та рівним спальним місцем. Відсутність боковин дозволяє раціонально використовувати корисну площу, візуально не перевантажуючи простір кімнати.
Основа крісла не має поперечної рами, відсутні болти та пружини, які мають властивість виходити з ладу, а також гострі кути, які часто бувають причиною хворобливих відчуттів. Це буде улюблене крісло Ваших дітей – на ньому можна стрибати і перекидатися, перевертаючи, перетворювати на будиночок, навіть кидати з висоти. І Ви можете бути спокійним, оскільки це абсолютно безпечно.
Безкаркасні меблі – це революційне рішення на ринку м'яких меблів: важкі нерухомі крісла залишаються в минулому! Крісла відповідають усім сучасним естетичним та ергономічним вимогам. Безкаркасні крісла виготовлені на основі суперпрактичного матеріалу – пінополіуритану. Легка вага виробу дозволяє зробити перестановку у вашій кімнаті рухом однієї руки за лічені секунди – збирається та розбирається, трансформується із крісла у ліжко.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: ППУ + текстиль
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Механизм трансформации спального места | Американская раскладушка |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет | Серый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенность изделия | Бескаркасное |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 80 см |
| Глубина | 95 см |
| Высота с учетом спинки | 60 см |
| Высота сидения | 40 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Высота спального места | 20 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Нет |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |