





8 417 ₴
М'який безкаркасний розкладний диван Фліп створений відповідно до останніх тенденцій у сучасному інтер'єрі. Геометричні форми та стильний дизайн ідеально поєднуються з перевагами компактного дивана-ліжка. Завдяки механізму трансформації диван трансформується у зручне ліжко з досить широким та рівним спальним місцем. Відсутність боковин дозволяє раціонально використовувати корисну площу, візуально не перевантажуючи простір кімнати.
Основа дивана не має поперечної рами, відсутні болти та пружини, які мають властивість виходити з ладу, а також гострі кути, які часто бувають причиною хворобливих відчуттів. Це буде улюблений диван Ваших дітей – на ньому можна стрибати і перекидатися, перевертаючи, перетворювати на будиночок, навіть кидати з висоти. І Ви можете бути спокійним, оскільки це абсолютно безпечно.
Безкаркасні меблі – це революційне рішення на ринку м'яких меблів: важкі нерухомі ліжка та дивани залишаються у минулому! Дивани відповідають усім сучасним естетичним та ергономічним вимогам. Безкаркасні дивани виготовлені на основі суперпрактичного матеріалу – пінополіуритану. Легка вага виробу дозволяє зробити перестановку у вашій кімнаті рухом однієї руки за лічені секунди – збирається та розбирається, трансформується з дивана у ліжко.
Особливості:
Характеристики:
Матеріал виготовлення: ППУ + текстиль
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Механизм трансформации спального места | Американская раскладушка |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество спальных мест | 2 |
| Вид мягкой мебели | раскладные диваны |
| Вид мебели | Диван |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 95 см |
| Высота с учетом спинки | 60 см |
| Высота посадочной части дивана | 40 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 60 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 100 см |
| Высота от пола | 20 см |
| Высота спального места | 20 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Нет |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Текстиль |