




1 555 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КОМФІ МОДЕРН СІРИЙ ШИФЕР + ДУБ КРАФТ БІЛИЙ
Важливою складовою інтер'єру спальні є тумба. Тумба приліжкова з двома висувними шухлядами Комфі Модерн – практична модель від відомого виробника з України. Це прекрасний предмет інтер'єру, який не тільки прикрасить собою обстановку кімнати, але й надасть достатньо простору для зберігання різноманітних речей. Тумба має дуже зручну конфігурацію та внутрішнє наповнення. Дві досить глибокі шухляди допоможуть вам розмістити в тумбі безліч необхідних для спальні дрібниць.
Дана модель має простий дизайн у найкращих сучасних традиціях. Завдяки цьому вона оптимально підійде для найпопулярніших варіантів інтер'єру: скандинавський, модерн, мінімалізм.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Цоколь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Колір | Сірий шифер + Дуб крафт білий |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП, ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП, ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |