





7 410 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КОМФІ МОДЕРН СІРИЙ ШИФЕР + ДУБ КРАФТ БІЛИЙ
Ліжко - це завжди центральний елемент спальні, який організовує простір. Ліжко 160х200 Комфі українського виробника Модерн допоможе створити унікальну затишну обстановку з ноткою вишуканості. Модель має стриманий ефектний дизайн, який по-особливому виглядає у будь-яких інтер'єрах.
Виготовлене з урахуванням вишуканості та практичності, це ліжко з вкладом для матраца прикрасить будь-який інтер'єр. Ліжко 160х200 Комфі – ідеальне рішення для максимально ефективного використання простору спальні.
Дана модель має простий дизайн у найкращих сучасних традиціях. Завдяки цьому вона оптимально підійде для найпопулярніших варіантів інтер'єру: скандинавський, модерн, мінімалізм.
Ортопедичний матрац у комплектацію ліжка не входить, купується окремо. Його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Характеристики:
Колір:
Розміри спального місця:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Колір | Сірий шифер + Дуб крафт білий |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 70 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП, ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная, ДСП |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная, ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |