



1 503 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КОМФІ МОДЕРН ДУБ КАСТЕЛЛО КОНЬЯЧНИЙ+ДУБ КРАФТ БІЛИЙ
Туалетний стіл – це стильний та функціональний предмет меблів, призначений для організації та зручності у догляді за собою. Сучасний навісний туалетний столик Комфі Модерн - це ідеальний вибір для тих, хто цінує елегантність та функціональність у меблях. Цей туалетний стіл не тільки виконує функцію зберігання, але й слугує стильним акцентом у вашій кімнаті. У туалетному столику з двома висувними шухлядами ви зможете легко організувати всі свої косметичні засоби, прикраси та інші важливі речі.
Дана модель має простий дизайн у найкращих сучасних традиціях. Завдяки цьому вона оптимально підійде для найпопулярніших варіантів інтер'єру: скандинавський, модерн, мінімалізм.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | настенная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Колір | Дуб кастелло коньячний + Дуб крафт білий |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ДСП, ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП, ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 80 см |
| Глубина столика | 34 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 20 см |