





3 121 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КОМФІ МОДЕРН СІРИЙ ШИФЕР + ДУБ КРАФТ БІЛИЙ
Стіл письмовий Комфі 1 Модерн – новинка від виробника Модерн, який можна придбати як самостійний предмет меблів для дитячої чи робочого кабінету. Крім того, ви можете доповнити ним модульгц дитячу спальню Комфі, щоб скласти гармонійний комплект для кімнати підлітка, забезпечивши комфортне місце для сну, навчання та зберігання речей.
Конструкція столу передбачає відкриті полиці, на яких зручно зберігати канцелярське приладдя, зошити або документи. Параметри стільниці дозволять зручно розкласти книги з зошитами під час виконання домашнього завдання, а також поставити ноутбук для роботи або навчання.
Стіл виготовляється з ЛДСП, безпечного та надійного матеріалу, який має високі експлуатаційні показники та збереже початковий зовнішній вигляд довгий час.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри столу:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для ноутбука |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Встроенный стеллаж |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Регулировка высоты | Нет |
| Встроенный стеллаж | Да |
| Ширина | 1420 мм |
| Количество открытых полок | 5 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1420 мм |
| Глубина | 610 мм |
| Высота | 1270 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1420 мм |
| Глубина столешницы | 610 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП, ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Подставки под СD | Да |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |