





3 549 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КОМФІ МОДЕРН СІРИЙ ШИФЕР + ДУБ КРАФТ БІЛИЙ
Стіл письмовий Комфі 2 Модерн – новинка від виробника Модерн, який можна придбати як самостійний предмет меблів для дитячої чи робочого кабінету. Крім того, ви можете доповнити ним модульну дитячу спальню Комфі, щоб скласти гармонійний комплект для кімнати підлітка, забезпечивши комфортне місце для сну, навчання та зберігання речей.
Три місткі висувні шухляди допоможутьзручно зберігати канцелярське приладдя, зошити або документи. Параметри стільниці дозволять зручно розкласти книги з зошитами під час виконання домашнього завдання, а також поставити ноутбук для роботи або навчання.
Стіл виготовляється з ЛДСП, безпечного та надійного матеріалу, який має високі експлуатаційні показники та збереже початковий зовнішній вигляд довгий час. Дана модель дуже практична у повсякденному користуванні в дитячій кімнаті або офісному кабінеті.
Характеристики:
Матеріал виготовлення
Колір:
Габаритні розміри столу:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для ноутбука |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Регулировка высоты | Нет |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 790 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП, ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |