






945 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ КОМФІ МОДЕРН ДУБ КАСТЕЛЛО КОНЬЯЧНИЙ+ДУБ КРАФТ БІЛИЙ
Класичний вішак для передпокою - оптимальне рішення для невеликого коридору. Вішак Комфі Модерн оснащен трьома міцними гачками для верхнього одягу та поличкою для головних уборів або аксесуарів. Дана модель не займає багато місця, а в комплекті із тумбою під взуття з колекції Комфі складе чудовий ансамбль для облаштування Вашого передпокою.
Виготовлен вішак з якісної ламінованої ДСП. Це довговічний та зносостійкий матеріал, стійкий до впливу факторів навколишнього середовища: вологи, перепадів температур. ДСП зберігає свої експлуатаційні властивості та презентабельний зовнішній вигляд навіть через тривалий період використання.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір елементів корпусу: дуб білий крафт + дуб кастелло коньячний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 3 |
| Колір | Дуб кастелло коньячний + Дуб крафт білий |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ДСП, ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Высота | 1080 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |