






4 278 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ КОМФІ МОДЕРН ДУБ КАСТЕЛЛО КОНЬЯЧНИЙ+ДУБ КРАФТ БІЛИЙ
Тумба для передпокою Комфі Модерн є комбінованою конструкцією модульної системи для передпокою Комфі від відомої в Україні меблевої фабрики. Функціональним призначенням представленої моделі є зберігання особистих речей та дає можливість господарям квартири навести порядок у передпокої.
Тумба виготовлена з міцної ламінованої ДСП, що надає їй презентабельного зовнішнього вигляду, стійкість до механічних пошкоджень.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество полок | 2 шт |
| Колір | Дуб кастелло коньячний + Дуб крафт білий |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1250 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, ДСП |
| Фасады | ДСП, ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | ламинированная ДСП, ЛДСП, ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |