


661 ₴
Полиця навісна у дитячу Комфі 120 Модерн - елемент модульної системи Комфі від відомого українського виробника меблів. Полиця виготовлена з високоякісної ламінованої ДСП. Традиційний дизайн та оригінальність кольору надають полиці сучасного стилю, що стане прикрасою інтер'єру вітальні, дитячої кімнати, спальні чи кабінету.
Полиця Комфі 120 має навісну конструкцію, що кріпиться на стіну та досить габаритну довжину 120 см, на якій можна зручно розмістити книги чи елементи декору. А поєднання полиці з іншими елементами модульної системи Комфі, виконаними у такому ж стилі, створить неперевершений меблевий гарнітур.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: ЛДСП
Колір: дуб кастелло коньячний
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 250 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Количество уровней | 1 шт |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Глубина | 170 мм |
| Количество полок | 1 шт |
| Колір | Дуб кастелло коньячний |