





5 394 ₴
Передпокій - це зона, яка використовується для прийому гостей, входу та виходу з будинку, а також для зберігання зовнішнього одягу, взуття та інших предметів. Це перший простір, який зустрічає відвідувачів або жителів будинку, відіграючи важливу роль у створенні першого враження від інтер'єру
Передпокій Теннессі - стінка у передпокій виробника меблевої фабрики Модерн-Україна. Виконана з високоякісної ДСП в сучасному стіилі. Характеризується чіткими лініями, геометрично правильними формами. Функціональність, практичність, якісна елегантна простота, строгість форм стануть прикрасою Вашого будинку.
Характеристики:
Матеріали виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб сонома |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1300 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Полки | шпонированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1300 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 1900 мм |