

8 020 ₴
Вітальня (стінка) з ДСП Венді Gerbor Дуб крафт золотий/чорний
Вітальня Венді Гербор – сучасний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у кольорі дуб крафт золотий/чорний; задня стінка – ДВП 3 мм чорного кольору. Характеризується стильним лаконічним дизайном, ефектним контрастом кольору і відсутністю класичних ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль меблів. Використовуються навісні петлі HETTICH, універсальна підвіска ETERA PLAST, що регулюється, і система відкривання HETTICH PUSH to OPEN MAGNET легким натисканням на фасад.
Стінка Венді Гербор складається з модулів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество предметов | 3 шт |
| Состав стенки | |
| Пенал | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1950 мм |
| Глубина стенки | 370 мм |
| Высота стенки | 2200 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |
| Декоративные элементы | стекло |