

9 990 ₴
Вітальня Нео 2 від Gerbor у стильному дизайні Дуб ліворно/Бетон темний стайл є ідеальним вибором для сучасного інтер'єру. Ця стильна стінка у вітальню має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але й функціональне виконання.
З габаритами Довжина 190 см, Глибина 40 см та Висота 200 см, вона забезпечує достатньо простору для зберігання та демонстрації різних предметів. Корпус та фасади виготовлені із міцного матеріалу ЛДСП, що гарантує довговічність та надійність.
Вітальня Нео 2 від Gerbor має бездоганне поєднання кольорів - Дуб ліворно/Бетон темний, яке надає їй неповторного сучасного вигляду. Ця стильна стінка відображає ваш гарний смак та вміння створювати гармонійний простір у вітальні.
Виробництво товару здійснюється на фабриці Gerbor в Україні, що підкреслює його високу якість та надійність.
Розміри стінки:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Ливорно, Бетон темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1900 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |