

9 990 ₴
Вітальня НЕО Гербор – практичний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у двох кольорах: дуб крафт золотий/бетон стайл і дуб ліворний/бетон темний. Задня стінка виконана із ДВП 3 мм сірого кольору. Використовуються навесні петлі HETTICH.
Меблі характеризуються стильним лаконічним дизайном, простими геометричними формами, відсутністю класичних ручок та можливістю дзеркального монтажу для адаптації під будь-яке планування простору. Відмінно підійдуть для облаштування невеликої вітальні.
Стінка НЕО Гербор складається з модулів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Бетон |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1900 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |