


9 310 ₴
Вітальня РЕМО Гербор компактний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у кольорі: дуб-ремо світлий/антрацит; дно ящиків та задня стінка ДВП 3 мм у кольорі дуб сонома. Характеризується лаконічним дизайном із чіткими геометричними формами та зручними пластиковими ручками PalMet SCHWIN. Використовуються навісні петлі HETTICH та кулькові напрямні для повного висунення HAFELE.
Розміри: шир./вис./гл. - 190/200/43 см.
Стінка РЕМО Гербор складається з модулів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри стінки:
Купити меблі для вітальні Ребека Плюс Gerbor можна лише комплектом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб санремо, Антрацит |
| Состояние | Новое |
| Количество предметов | 3 шт |
| Состав стенки | |
| Пенал | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1900 мм |
| Глубина стенки | 430 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Декоративные элементы | стекло |