


9 117 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІНЕССА
Комод Інесса Неман - зручний комод, необхідний для підтримки порядку в кімнаті. Завдяки місткості чотирьох висувних ящиків, Ви зможете розмістити потрібні речі.
Спальня Інесса - практичні та привабливі меблі від ТМ Неман. В гарнітур входить двоспальне ліжко, приліжкові тумби, висока тумба Гранд, тумба під ТВ, комод і шафа. Меблі в світлих відтінках створюють атмосферу легкості і невимушеності, налаштовують на відпочинок. Меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Матеріал:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 102 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |