


4 376 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІНЕССА
Тумба Інесса Гранд Неман - супернова дизайнерська розробка для комплектації Вашої спальні. Класична тумба колонного типу оснащена 2-ма висувними шухлядами і дверцями для зберігання різних речей. Вдалий вибір для спальні, номеру в готелі, відмінно підійде в апартаменти під здачу в оренду.
Спальня Інесса - практичні та привабливі меблі від ТМ Неман. В гарнітур входить двоспальне ліжко, приліжкові тумби, висока тумба Гранд, тумба під ТВ, комод і шафа. Меблі в світлих відтінках створюють атмосферу легкості і невимушеності, налаштовують на відпочинок. Меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Характеристики:
Матеріал:
Колір: білий супермат + патина срібло.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 90 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 43 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ пленочный |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Тип тумбы | Прикроватная |