




21 012 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІНЕССА
Шафа-купе Інесса Неман - красива та містка, велика шафа-купе з відділеннями для різних речей, білизни та одягу є незамінним атрибутом будь-якої кімнати. Оснащена місткими полицями та штангою для одягу. Симетрично розташовані великі дзеркала візуально розширюють простір в кімнаті. Представлена модель виготовляється в одному кольорі. Фурнітура підібрана за стилем, дуже зручна і якісна.
Спальня Інесса - практичні та привабливі меблі від ТМ Неман. В гарнітур входить двоспальне ліжко, приліжкові тумби, висока тумба Гранд, тумба під ТВ, комод і шафа. Меблі в світлих відтінках створюють атмосферу легкості і невимушеності, налаштовують на відпочинок. Меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Характеристики:
Матеріал:
Колір: білий супермат + патина срібло.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Внешняя угловая консоль | не предусмотрена |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Декор фасада | Зеркало |
| Декоративная подсветка | не предусмотрена |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
| Глубина шкафа-купе | 600 мм |
| Длина шкафа-купе | 1600 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Задняя стенка | ламинированная ДСП |
| Корпус | МДФ |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Полки для белья (бельевой отдел) | Да |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Зеркало |
| Розмір шафи-купе | 2100х2400х600 |
| Тип шкафа | Гардероб |
| Цвет (оттенок) мебели | белый супермат, патина серебро |