

9 758 ₴
Передпокій підвісний Делі Гербор - елемент модульної системи Deli від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП у двох колірних рішеннях: дуб артизан та ясен сніжний. Задня стінка та дно ящиків виконані з ДВП 3 мм у кольорі дуб сонома та білий. Передпокій складається з вішалки з п'ятьма гачками EteraPlast, великого шліфованого дзеркала 3 мм та тумби з двома ящиками. Використовуються кулькові напрямні для повного висунення HAFELE. Скриньки відкриваються за допомогою системи Push to Open Magnet HETTICH легким натисканням на фасад.
Розміри: шир./вис./гл. - 120/170/36 см.
Характеристики:
Матеріал виготовлення стінки:
Виробляється у кольорі: Дуб артизан
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Нет |
| Отделение для головных уборов | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Высота | 1700 мм |