




30 515 ₴
Вітальня Дана - від виробника Gerbor - стильна та функціональна. Особливістю вітальні є: два варіанти відкривання – зручними плоскими ручками чорного кольору на одних фасадах та мініатюрними точковими ручками чорного кольору на інших; елегантними різьбленими цоколями; акуратними ніжками; високоякісною фурнітурою та надійними фірмовими комплектуючими, що забезпечують бездоганну роботу кожної деталі. Відмінно підійде під інтер'єр Вашої вітальні.
У комплект входить:
- Тумба RTV2D2S Дана Gerbor
- Полиця POL150 Дана Gerbor
- Вітрина REG1W1S Дана Gerbor
- Вітрина REG1W2S Дана Gerbor
Характеристики:
Матеріал виготовлення стінки:
Виробляється у кольорі:
Кашемір/Дуб артизан.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + нимфея альба |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3160 мм |
| Глубина стенки | 430 мм |
| Высота стенки | 2100 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |