


3 010 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОНДОН GERBOR
Вішалка WIE67 Лондон - від виробника Gerbor - красива та стильна. Допоможе заощадити Ваш вільний простір. Вішалка обладнана чотирма гачками для верхнього одягу. Буде чудовим доповненням Вашої передпокою.
Характеристики:
Комплектація:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 4 |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 670 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 1700 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Разборная конструкция | Нет |