


3 120 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛОНДОН GERBOR
Тумба KOM2S ЛОНДОН Гербор із двома ящиками – елемент модульної системи London від фабрики Gerbor-холдинг для передпокою. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм в ефектному поєднанні кашемір/антрацит. Задня стінка та дно ящиків виконані з ДВП 3 мм сірого кольору. Використовуються кулькові напрямні для повного висунення HAFELE.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Габаритні розміри комода:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит, Кашемир |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 670 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 490 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |