
18 360 ₴
Передпокій Лондон - від виробника Gerbor - стильний і сучасний. Передпокій Лондон уособлює простоту, лаконічність і натуральну елегантність, характерні для цього стилю, тим самим легко впишеться в будь-який стиль інтер'єру і підкреслить його унікальний дизайн. Модулі встановлені на пластикових ніжках Etera Plast. Застосовуються петлі SLIDE-ON HETTICH та кулькові напрямні для повного висунення HAFELE. Відсутність класичних ручок підкреслює мінімалістичний та сучасний стиль колекції.
Розміри:
У комплект входить:
- Тумба KOM2S Лондон Gerbor
- Тумба KOM2D1S Лондон Gerbor
- Шафа SZF4D Лондон Gerbor
- Вішалка WIE67 Лондон Gerbor
- Дзеркало LUS70 Лондон Gerbor
Характеристики:
Матеріал виготовлення стінки:
Виробляється у кольорі:
Кашемір/Антрацит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит, Кашемир |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2170 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 2200 мм |