

2 660 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛОНДОН GERBOR
Дзеркало LUS90/110 ЛОНДОН Гербор настінний – елемент модульної системи London від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у кольорі кашеміру. Навішується на стіну як вертикально, і горизонтально. Меблі Лондон характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, пластиковими ніжками EteraPlast та гладкими фасадами без ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Квадратная |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1100 мм |
| Длина | 900 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 900 мм |