
25 551 ₴
Спальня ЛОНДОН Гербор – набір меблів для спальні модульної системи London від фабрики Gerbor-холдинг. Характеризується прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, пластиковими ніжками EteraPlast та гладкими фасадами без ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль колекції. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм в ефектному поєднанні кашемір/антрацит. Задня стінка та дно ящика виконані з ДВП 3 мм сірого кольору. Використовуються кулькові напрямні для повного висунення HAFELE. Усередині шафи-купе зліва розташовані чотири полиці, праворуч – полиця та штанга для вішалок. Ліжко додатково комплектується основою (160x200x28 см).
Матрац купується окремо.
Складається з наступних модулів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри спальні:
Розмір спального місця: 160x200 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит, Кашемир |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф-купе | 1 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная, МДФ |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 160 см |
| Глубина шкафа | 63 см |
| Высота шкафа | 220 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 49 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |