
16 487 ₴
Вітальня ЛОНДОН Гербор – комплект меблів у вітальню модульної системи London від фабрики Gerbor-холдинг. Характеризується прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, пластиковими ніжками EteraPlast та гладкими фасадами без ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль колекції.
Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм в ефектному поєднанні кашемір/антрацит. Задня стінка та дно ящика виконані з ДВП 3 мм сірого кольору. Двері вітрини обладнані скляною вставкою і відкриваються в ліву або праву сторону в залежності від установки петель у процесі збирання. Використовуються кулькові напрямні для повного висування HAFELE та петлі SLIDE-ON HETTICH.
Стінка Лондон Гербор складається з модулів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея Альба |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3000 мм |
| Глубина стенки | 425 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |