
2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БАРТОН МИРО-МАРК СУПЕРМАТ БІЛИЙ
Дзеркало Бартон - строга прямокутна форма, міцна і стійка основа, бездоганна чистота дзеркального полотна. Дзеркало ідеально доповнить ваш передпокій, візуально розширить простір і додасть світло та легкість приміщенню.
Дзеркало - це дуже потрібний атрибут будь-якого будинку чи квартири. Такий виріб є відмінною прикрасою майже для кожного приміщення. Головна особливість — отримання чіткого відображення і ідеально рівна поверхня. Воно прекрасно доповнить дизайн інтер'єру, візуально розширить кімнату і зробить її світлішою. Це якість, стиль та зручність. Дизайн приваблює елегантністю і лаконічністю. Основною ідеєю є створення сучасного інтер'єру. Цей виріб не залишить вас поза увагою, притягуватиме ваших гостей, покупців, відвідувачів і стане родзинкою вашого інтер'єру.
Детальна характеристика:
Розміри дзеркала з рамою:
Тип: настінне
Каркас: ЛДСП, Дзеркало
Основний колір:
білий супер мат
Додаткові характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Высота | 600 мм |