



6 766 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БАРТОН МИРО-МАРК СУПЕРМАТ БІЛИЙ
Комод Бартон 1Д3Ш MiroMark – практичний комод у стилі модерн від відомого виробника з України. Фасад та корпус комоду виконані із спеціальної меблевої ламінованої ДСП. Дизайнери обрали колір для його забарвлення – Білий СуперМат. Комод має одне закрите відділення та три висувні шухляди для зберігання речей.
Над комодом радимо встановити дзеркало, адже така деталь декору додасть світло та простору для вашої спальні. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Спальня Бартон – це поєднання затишку, стилю та практичності. Ця колекція допоможе вам створити ідеальне місце для відпочинку та оновлення сил, де кожен день починатиметься та закінчуватиметься з відчуттям комфорту та гармонії.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | С дверцей, С ящиками, С ножками |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глубина комода | 46.2 см |
| Высота комода | 79.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |