



2 772 ₴
Тумба приліжкова Бартон – елемент модульної спальні Домініка від відомого виробника з України. Тумба має 2 висувні шухляди з телескопічними напрямними. Корпус та фасад тумби виготовлені з ламінованої ДСП, у кольоровому варіанті: Білий СуперМат.
Спальня Бартон – новинка від Миро-Марк. Це зручний варіант, якщо Ви шукаєте цікаві інтер'єрні рішення для спальні. Новинка Жодних зайвих елементів, все продумано до деталей для Вашого комфорту. Узгоголів'я ліжка м'яке. Ліжко комплектується двома висувними шухлядами. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 49.6 см |
| Глубина тумбы | 36.2 см |
| Высота тумбы | 46.2 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |