


2 554 ₴
Дзеркало LUS80/110 Селена Gerbor елегантний елемент інтер'єру, який додасть шарм та вишуканість до будь-якого приміщення. З розмірами 80x110 см, це дзеркало ідеально підходить для встановлення в спальні, передпокої чи вітальні, де воно зможе повністю розкрити свій потенціал, створюючи ілюзію простору та світла. Дзеркало не тільки функціональне, а й естетичне. Воно може служити не тільки для того, щоб поглянути на себе, але і як стильний акцент, який привертає увагу гостей і створює гармонію у просторі. Використання такого дзеркала допомагає створити затишну та світлу атмосферу, роблячи кімнату візуально просторішою. Меблі Селена Gerbor приваблюють простотою, ергономічністю та функціональністю. Меблі Selena Gerbor практичне та свіже рішення для Вашого інтер'єру.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Цвет | Серебристый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 1100 мм |