


5 168 ₴
Тумби приліжкові МіроМарк Бартон підвісні комплект 2 шт. — це стильне та практичне рішення для сучасної спальні. Завдяки підвісному дизайну, вони створюють ефект легкості та простору, що особливо важливо для малогабаритних кімнат. Кожна тумба оснащена місткими шухлядами для зручного зберігання особистих речей. Їх лаконічний вигляд і висока функціональність дозволяють гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, надаючи спальні елегантності та порядку. Виготовлені з якісних матеріалів, тумби забезпечують довговічність і зручність у використанні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 68 см |
| Глубина тумбы | 39.6 см |
| Высота тумбы | 90.5 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |