



13 600 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БРУНО МИРО-МАРК КАШЕМІР
Шафа Миро-Марк Бруно 4-дверна — стильне та містке рішення для вашої спальні чи передпокою. Завдяки продуманому дизайну та високоякісним матеріалам, вона забезпечує зручне зберігання одягу та аксесуарів. Четверо дверей забезпечують легкий доступ до простору, а внутрішнє наповнення з полками та штангою дозволяє організувати зберігання так, як вам зручно. Шафа виготовлена з міцних матеріалів, що гарантують її довговічність і стабільність. Простий, але елегантний дизайн чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1826 мм |
| Глубина шкафа | 556 мм |
| Высота шкафа | 2416 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Полки для белья | 4 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |