

17 213 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІВА МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Віва» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа-купе Віва– це простора, зручна система для зберігання речей. Меблі такого типу відповідають усім сучасним вимогам покупців та здатні вирішити навіть складні завдання зі зберігання одягу, аксесуарів, взуття та безлічі інших, необхідних у побуті речей.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Висота: 2400 мм
Ширина: 1500 - 2000 мм
Глибина: 615 мм
Внутрішнє наповнення: 4 полиці, 2 штанги
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Тип фасада шкафа | купе (раздвижной) |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Колір | білий глянець |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Двери | ДСП ламинированная |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Длина шкафа-купе | 1500 мм |
| Глубина шкафа-купе | 615 мм |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 4 |