

48 459 ₴
Спальний гарнітур Дженніфер у стилі бароко виконаний в елегантному поєднанні чорного кольору та глянсових фасадів, прикрашених фотодруком із вишуканим золотим орнаментом. Це оформлення надає гарнітурі величності і перетворює його на розкішний акцент у спальні.
Центральною частиною комплекту є просторе двоспальне ліжко 160х200 см з витончено оформленим узголів'ям, прикрашеним золотим різьбленням, яке комплектується металевим каркасом з ортопедичними ламелями. Тумби ідеально поєднуються з ліжком, додаючи функціональність і створюючи завершений образ спальні. Вони оснащені ящиками, які підійдуть для зберігання дрібних предметів, таких, як книги або гаджети.
Шафа розділена на дві секції, кожна з яких оснащена трубою для одягу та верхньою полицею, що забезпечує зручне та організоване зберігання речей. Наповнення можна адаптувати до індивідуальних потреб: додати ящики, додаткові полиці або ще одну трубу для оптимальної організації простору. Дзеркала на фасаді візуально розширюють простір та додають світло, відбиваючи витончені деталі інтер'єру та підсилюючи його розкішний стиль.
Комод із трьома шухлядами надає додаткове місце для зберігання речей, підтримуючи порядок та гармонію в кімнаті. А золоте дзеркало з різьбленою рамою завершує комплект, додаючи вишуканості та глибини простору.
Всі елементи гарнітури виготовлені з ламінованої ДСП класу E1, що гарантує міцність, довговічність та безпеку. Спальня Дженніфер модульна, що дає можливість комбінувати її елементи в залежності від переваг і розмірів кімнати, створюючи гармонійний та функціональний простір для відпочинку.
До складу спальні входять такі елементи (ШхВxГ):
Особливості:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 209 см |
| Ширина кровати | 187 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 125 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 194 см |
| Глубина шкафа | 60 см |
| Высота шкафа | 215 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 118 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Высота комода | 82 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 53 см |
| Глубина тумбы | 39 см |
| Высота тумбы | 49 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 82 см |
| Высота зеркала | 118 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |