
24 958 ₴
Вітальня ЕЛЕГАНТ БРВ (ВМК) – меблевий комплект у вітальню від фабрики ВМК-Україна у стилі сучасної класики. Виготовляється з ламінованої ДСП та МДФ у кольорі дуб ливорний/кашемір. Дно ящика та задня стінка виконані з ДВП. Меблі характеризуються теплим кашеміровим кольором, поєднанням матових фасадів з дерев'яними акцентами, стильним рифленим оздобленням, металевими ніжками та відсутністю класичних ручок. До верхньої кришки кожного модуля встановлюється підсвічування. У задній стінці тумби під телевізор передбачено технічний отвір для дротів. Використовуються металеві кулькові напрямні для повного висунення. Щоб уникнути перекидання, під час експлуатації всі модулі кріпляться до стіни.
Розміри: шир./вис./гл. - 334,2/210/42,5 см.
Стінка ЕЛЕГАНТ ВМК складається з модулів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир, Дуб Ливорно |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Без покрытия |
| Количество предметов | 3 шт |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3342 мм |
| Глубина стенки | 425 мм |
| Высота стенки | 2100 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Декоративные элементы | стекло |