
7 440 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДЖЕННІФЕР МИРО-МАРК ЧОРНИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Комод з ДСП/МДФ в спальню, вітальню, дитячу Дженніфер 3Ш Миро-Марк Чорний глянець
Модульна спальня Дженніфер складається з 18 елементів. Один з цих елементів комод, створить неповторний затишок і тепло в кожному будинку. Розкішні фасади з глянцевим покриттям і унікальним оформленням роблять меблі неповторною.Оснащений трьома шухлядами, в яких встановлені безшумні направляючі повного висунення
Характеристики:
Матеріал фасадів і корпуса - високоякісна ЛДСП.
Комбінація кольорів: чорний глянець
Розміри :
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 118 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Высота комода | 82 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Форма | Прямоугольная |
| Сфера использования | Для дома |