


13 000 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДОНІ МИРО-МАРК ГРАФІТ
Ліжко двоспальне Доні виконане в незвичайному цікавому дизайні. Узголів'я ліжка м'яке, з боків збільшене жорсткими вставками фактично до рівня тумби. До узголів'я вбудовано підсвічування, яке є якісним додатковим джерелом світла. У виробничому процесі для створення основного каркасу та фасадних елементів використовувався надійний матеріал - ламінована ДСП, що надає довговічності та міцності меблям. Колірне рішення представленої моделі – графітовий. Ліжко комплектується висувними шухлядами та металевим каркасом (кроком 65 мм).
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Спальня Доні – новинка від Миро-Марк. Це зручний варіант, якщо Ви шукаєте цікаві інтер'єрні рішення для спальні. Новинка Доні від Миро-Марк створена в ексклюзивному матовому графіті. Жодних зайвих елементів, все продумано до деталей для Вашого комфорту. Узголів'я ліжка м'яке, з боків збільшене жорсткими вставками фактично до рівня тумби. До узголів'я вбудовано підсвічування, яке є якісним додатковим джерелом світла. Ліжко комплектується двома висувними шухлядами. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Цвет | Темно-серый |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 235 см |
| Ширина кровати | 207.7 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |