

5 907 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДОНІ МИРО-МАРК ГРАФІТ
Комод Доні 4Ш Миро-Марк – практичний комод у стилі модерн від відомого виробника з України. Фасад та корпус комоду виконані із спеціальної меблевої ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали колір для його фарбування – графітовий. Комод має чотири висувні шухляди для зберігання речей, з телескопічними напрямними повного висування.
Спальня Доні – новинка від Миро-Марк. Це зручний варіант, якщо Ви шукаєте цікаві інтер'єрні рішення для спальні. Новинка Доні від Миро-Марк створена в ексклюзивному матовому графіті. Жодних зайвих елементів, все продумано до деталей для Вашого комфорту. Підголів'я ліжка м'яке, з боків збільшене жорсткими вставками фактично до рівня тумби. До узголів'я вбудовано підсвічування, яке є якісним додатковим джерелом світла. Ліжко комплектується двома висувними шухлядами. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 84 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |