
2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДОні МИРО-МАРК ГРАФІТ
Дзеркало настінне Доні Миро-Марк – елемент модульної спальні Доні від українського виробника. Компактне та елегантне дзеркало прямокутної форми. Дзеркало виконане без рами. Дзеркало Доні поєднуватиметься з будь-яким стилем і стане прикрасою Вашого інтер'єру.
Спальня Доні) – новинка від Миро-Марк. Це зручний варіант, якщо Ви шукаєте цікаві інтер'єрні рішення для спальні. Новинка Доні від Миро-Марк створена в ексклюзивному матовому графіті. Жодних зайвих елементів, все продумано до деталей для Вашого комфорту. Підголів'я ліжка м'яке, з боків збільшене жорсткими вставками фактично до рівня тумби. До узголів'я вбудовано підсвічування, яке є якісним додатковим джерелом світла. Ліжко комплектується двома висувними шухлядами. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Без рамы |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Высота | 600 мм |